BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip Kolumbas atrado Ameriką

Kolumbas naudojosi pigių lėktuvų bilietų paieškos sistemomis!

Kaip nuskristi į svajonių šalį?

Kiekvienos kelionės pradžia – lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietai. Iš pirmo

žvilgsnio paprastas procesas, tik pradėjus savarankiškai naršyti po sistemas, ne vienam susuka galvą ir atima nemažai laiko. Galbūt lengviausia yra su autobusais: daugelis bendrovi

ų talpina gana paprastas ir lengvai suprantamas lenteles. Traukinių bilietų paieška, ypač užsienyje, jau daug sudėtingesnė ir iš kantrybės gali išvesti net patyrusį keliautoją. O štai pigių skrydžių bilietai, nors ir atrodo lengviau atrandami,dažniausiai apsiriboja tomis kryptimis, kurias siūlo artimiausia skrydžių bendrovė, pavyzdžiui „Ryanair“. Tai gana varžo nedidelių šalių, kurių maži oro uostai negali pasiūlyti daug krypčių gyventojus. Tiesa, visi žinome, kad galime bandyti persėsti kitame, tačiau, pamatę, kiek oro linijų siūlo koks nors solidus oro uostas, tarkime Frankfurto, išsigąstame – negi dabar reikės visas po vieną tikrinti?

Išeitis – bilietų paieškos sistemos.

Pigūs lėktuvų bilietai internetu

Pigūs lėktuvų bilietai, pasirodo, visiškai lengvai atrandami! Jų paiešką jau gana seniai palengvina specialios bilietų paieškos sistemos, randančios ir parodančios:

· Skrydžio maršrutą nuo bet kokio taško A iki taško B

· Pigiausią skrydžio variantą (už jus paskaičiuoja)

· Greičiausią skrydžio variantą (taip pat už jus paskaičiuoja)

· Galimus persėdimus

· Skrydžių ir laukimo trukmes atskirai.

Taigi, vos per kelias minutes Jūs galite rasti kaip nuskristi, pavyzdžiui, iki Los Andželo! Sistema už jus suderins grafikus ir pateiks pasiūlymus nuo pigiausio ir greičiausio didėjančia tvarka. Taip pat galėsite iš karto nusipirkti bilietus.

Į Los Andželą už 500lt.

Pradėjusi dirbti kelionių srityje, su pigių skrydžių paieškos sistemomis supažindinau ir draugą. Kartą, po jo mylimos komandos krepšinio rungtynių, jis pasiskundė, kaip norėtų jas pamatyti gyvai. Juokais pigių bilietų paieškos sistemoje įvedžiau Kaunas – Los Andželas ir pasirinkau atsitiktinį mėnesį. Ir ką jūs manote? Sistema rado skrydį su vienu neilgu persėdimu vos už 500lt! Į Los Andželą, deja, nenuskridome, bet įrankis puikiai pravertė keliaujant po artimesnius kraštus.

Ką rinktis?

Daugelis bilietų paieškos sistemų yra sukurtos ne veltui: už jos pasinaudojimą pridedamas mokestis prie bilieto. Todėl rekomenduočiau rinktis mažesnių bendrovių sistemas, kurių ir antkainiai yra mažesni, o dažnai ir visiškai minimalūs. Štai, pavyzdžiui www.tikroskeliones.lt dar nė karto nenuvylė.

Čia galite savarankiškai užsisakyti ir viešbučių bilietus rasti kitų naudingų patarimų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą